Biologia na czasie 1 zakres rozszerzony

Świat biologii, będąc tym niezwykle złożonym, a równocześnie skomplikowanym, inspiruje, intryguje i zachęca do jego głębszego poznawania. Podręcznik wydawnictwa Nowa Era “Biologia na czasie 1 zakres rozszerzony” jest podręcznikiem dla klas liceum ogólnokształcącego i technikum i zawiera materiał rozszerzony, który wspomaga skuteczne przygotowywanie się do matury. 

Rzetelne wprowadzenie w świat biologii

Ten podręcznik został stworzony w taki sposób, aby ułatwić jak najlepsze zapamiętywanie informacji. Najważniejsze wiadomości zapisane są wytłuszczonym drukiem, a tekst jest skonstruowany w sposób czytelny i przejrzysty. Dla uczniów będących wzrokowcami, przydatnym elementem tej książki na pewno okażą się liczne, barwne wykresy i ilustracje, które obrazują najważniejsze zagadnienia. Dobrej jakości, pięknie wykonane fotografie umieszczone w książce zachęcają do zgłębiania tajników biologii i z pewnością zainspirują młodych ludzi do zdobywania wiedzy w tym temacie. Podręcznik “Biologia na czasie 1 zakres rozszerzony” wydawnictwa Nowej Ery jest dopuszczony do użytkowania w szkołach, co zapewnia o jego rzetelności. 

Skuteczne przygotowanie do matury

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych, tym najważniejszym, zbliżającym się coraz bardziej wydarzeniem jest egzamin maturalny. Ważne jest, aby odpowiednie przygotowanie wyeliminowało nadmiar stresu i pozwoliło czuć się pewnym zdobywanej na przestrzeni lat wiedzy. Podręcznik Nowej Ery “Biologia na czasie 1 zakres rozszerzony” jest kompetentną pomocą do kształcenia młodych ludzi z zakresu biologii i przygotowania ich do egzaminu maturalnego. Przypomina wiadomości, które powinny być przekazane w szkole podstawowej, zwracając uwagę na ich korelację z bieżącym tematem. Wspomaga kształcenie analizy biologicznych procesów. Uczy, jak prawidłowo przeprowadzać doświadczenia naukowe w przyszłości. Posiada sekcje samouczków, a najważniejsze wiadomości zebrane są w tabele, lub wykresy. Zawiera schematy, które wspomagają rozumienie danych zagadnień i procesów. Uzupełniony o zadania typu maturalnego, wskazuje, w jaki sposób prawidłowo udzielać na nie odpowiedzi. Podręcznik zawiera także cenne uwagi, na jakie wymagania egzaminacyjne należy się przygotować. 

Share