Domy Wiązowna Pęclin

Nasza propozycja

Dwukondygnacyjne domy w zabudowie bliźniaczej

Oferujemy domy o powierzchni całkowitej ponad 170 mkw. PARTER (pkt 1 na zdjęciu poniżej), PIĘTRO (pkt 2 na zdjęciu) oraz NIEUŻYTKOWE PODDASZE (pkt 3 na zdjęciu) o dodatkowej powierzchni ok. 90 metrów liczonej po obrysie podłogi. Wysokość poddasza umożliwia swobodne poruszanie się pod szczytem budynku.

Dom Wiązowna. Dom Wiazowna.

4 lub 5, a nawet 6 pokoi

Wnętrze zaprojektowano z możliwością uzyskania 4 pokoi, z kuchnią, spiżarką, 3 łazienkami, 2 garderobami oraz z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Można zmienić przeznaczenie niektórych pomieszczeń uzyskując dodatkowo 1 lub 2 pokoje.

Kuchnia otwarta lub zamknięta

Istnieje możliwość pozostawienia kuchni otwartej lub wydzielenia jej w osobne pomieszczenie.

Duże okna – jasny salon

Na parterze i na piętrze domu zamontowane DUŻE, PRZESUWNE OKNA (pkt 4 na zdjęciu) zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrza, które jednocześnie stanowią wyjście do własnego ogródka.

Hobby Space.

Czy  zdarzyło się, że nie mieli państwo gdzie się podziać ze swoim hobbystycznym sprzętem ? Poza powierzchnią użytkową zapewniamy ok. 90 m2 poddasza o wysokości do 2,7 m w najwyższym punkcie, które można dodatkowo wykorzystać, gdy zabraknie miejsca na niższych kondygnacjach.

Ogródki nie za duże, nie za małe.

Każdy dom znajduje się na własnej działce o powierzchni od 378 do 468 mkw. Ta wielkość działki umożliwia łatwe utrzymanie ogródka bez zbytniego wysiłku.

Psy i koty mile widziane.

Nasze domy stanowią przyjazne miejsce dla zwierząt domowych.

Prywatność wyważona z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Poprzez wykorzystanie roślinności lub innych przesłon architektonicznych MOŻNA ZWIĘKSZYĆ WŁASNĄ PRYWATNOŚĆ (pkt 6 na zdjęciu). Jednocześnie względna bliskość sąsiadów powoduje, że zwiększa się bezpieczeństwo mieszkańców zarówno w trakcie ich obecności jak i bezpieczeństwo domu pod ich nieobecność.

Rozwiązania ułatwiające eksploatację

  1. Każdy dom jest przystosowany do montażu kominka z płaszczem wodnym.
  1. W domach rozprowadzona jest instalacja centralnego odkurzacza dająca możliwość utrzymania czystości bez wysiłku związanego z przenoszeniem odkurzacza z pomieszczenia do pomieszczenia.

Możliwość redukcji kosztów ogrzewania

Klienci otrzymują możliwość wyboru systemu ogrzewania – na GAZ PROPAN BUTAN, EKO GROSZEK lub PELLET. Można także wykorzystać ogrzewanie kominkiem poprzez zastosowanie płaszcza wodnego.

Estetyczne elewacje

Naszym domom nadaliśmy nowoczesny wygląd wzbogacając elewacje o ELEMENTY DEKORACYJNE Z DREWNA (pkt 5 na zdjęciu) i z kamienia.

Bezpieczeństwo transakcji

Osiedle jest gotowe do zamieszkania. Budowę domów zrealizowano z własnych środków. Posiadamy wydzielone działki, które są wolne od jakichkolwiek obciążeń. Własność nieruchomości z działką może być przeniesiona na klienta natychmiast po dokonaniu wpłaty.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA